Przewóz osob i mienia - przeprowadkzi


PracowitePszczółki przedszkoleAtmosfera ciepłą, życzliwośći oraz zrozumiena - tego możesz oczekiwać po placówke przedszkolnej jaką ą Pracownite Pszczółki czyli przedszkole z Krakowa oferujące zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nasza placówka pozwala aby każdy maluch czuł się dobrze i z uśmiechem codziennie do nas wracał. W trakcie zajęc realizuje bardzo dużo atrakcji zapewniając dziecia wiele przyjemności z pobytu u nas. Uczymy poprzez zabawę wiedząc czego dzieci potrzebują w danej grupie wiekowej.
przedszkole www.pracowitepszczolki.pl

Wiśniewski catering

Wynajem hal namiotowych Szybki i smaczny catering w Krakowie oraz Tarnowie i Kielcach zapewnia firma Wiśniewski catering. W pełnej ofercie znajdą Państwo również organizację imprez okolicznościowych oraz konferencji, bankietów oraz studniówek jak i najważniejszego momentu w życiu dla młodych ludzi jakim niewatpliwie jest ślub. W naszej szerokiej ofercie mamy również wynajem namiotów oraz specjalistyczną instalację oświetlenia dzięki której każde przyjęcie odbędzie się w niesamowitej atmosferze. Stylowe namioty to również hale namiotowe i ichy wynajem. To znakomity pomysł na organizację wszelkich imprez na świeżym powietrzu dzieki wykorzystaniu naszych hal. Zapraszamy na stronę StyloweNamiotypl gdzie znajdą Państwo więcej informacji odnośnie możliwości naszych realizacji.
www.centrumerotyki.com.plCięcie betonu

Specjalistyczne usług wykonywania wiercenia precyzyjnych otworów w betonie oraz żelbetonie przez firmę Kozbor z Warszawy. Wiercimy techniką diamentową zarówno w pionie jak i w poziomie. Tego typu usługę stosujemy również w przypadku montażu kotew, przepustów jak i słupów i barierek. Wykonujemy również cięcie dróg, stropów oraz płyt drogowych przy użyciu elektrycznych lub spalinowych pił jezdnych w zależności od wymagań klineta oraz ogólnego dostępu. www.kozbor.pl

Stwórz swój biznes dostosowany do potrzeb

W ofercie strony www wraz z domeną, serwerem oraz wsparciem w edycji już od 899 zł